KURUMSAL

MÜŞTERİ ANLAYIŞI

1984 yılında kurulan Göksu Mobilya dürüst, güvenilir tarzda ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmaktadır.

SAMİMİ İLETİŞİM

Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurar.

ZAMANINDA TESLİM

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim eder.

MİSYONUMUZ

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede işler yaparak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğidir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla tamamladığı çalışmalar ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

VİZYONUMUZ

30 yıllık tecrübesi ile uzmanlaştığı mobilya sektöründe kaliteli bir kitleye sahiptir.

KALİTE ANLAYIŞI

Mobilya Teknikleri konularında bilgi birikimine ve disiplinine sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getiren kaliteli, ekonomik ve çevreye saygılı hizmet sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektedir.

Whatsapp
WhatsappWhatsapp
Telefon Hemen Ara